Jsou tu??

22. března 2008 v 14:00 | mikyy |  Ufo
Zkoumají oni nás, nebo my je?
V souvislosti s kruhy v obilí, jsem procházela i weby které píšou o UFO, našla jsem na mnoha místech tuto informaci:
V roce 1947 pak došlo k další zvláštní události: u města Roswellu ve státě Nové Mexiko havarovalo UFO. Jako první našel jeho trosky rančer Brazel. Trosky byly stříbrné, lehké a na některých bylo písmo podobné hieroglyfům (?). Případ byl ohlášen šerifovi, takže se celkem brzy o všem dozvěděli novináři. Případ je zajímavý tím, že armáda uzavřela celou oblast a sama pátrala po dalších troskách. A našla. A nejen trosky, ale i těla mimozemských
bytostí. Údajně byl jeden mimozemšťan ještě naživu. Trosky i pozůstatky mimozemšťanů byly odtransportovány na blízkou základnu a uloženy do hangáru č. 84. Reakce armády vůči sdělovacím prostředkům byla šokující a snad i komická. Armáda nejdříve vydala prohlášení, že u Roswellu opravdu havarovalo UFO, ale znenadání náhle změnila názor a prohlašovala,
že se nejednalo o UFO, ale o meteorologický balon. Celá "kauza Roswell" je dodnes opředena tajemstvím. A pak jsem dostala mail a v tom mailu byla videonahrávka. U toho bylo napsáno, že videonahrávka byla vynesena z tajných archivů FBI jejím zaměstnancem. Celé roky se odborníci i laici přou o to, zda videonahrávka je pravá, nebo není. Působí to docela věrohodně a realisticky. Ponachám na každém, aby si posudek i vlastní závěr udělal sám.
Upozorňuji, že to není vůbec hezké!!

ufo foto

KLIKNI - krátké, ale zajímavé čtení

Mimozemšťané se s námi spojí během dvaceti let

Mimozemšťané naváží se Zemí spojení během příštích dvaceti let, míní britští vědci.

Dost možná v té době již budou žít mezi námi. "Mezi lety 2020 a 2025 poznáme, že nejsme ve vesmíru sami," nechal se slyšet doktor Seth Shostak z Výzkumného centra pro mimozemskou inteligenci.
"Bude to jedna z největších, ne-li největší událost všech dob," mluví Shostak o setkání s mimozemskou civilizací. K navázání vzájemné komunikace dojde podle jeho slov mnohem dříve, než se obyvatelé Země s mimozemšťany setkají tváří v tvář.
Shostakova skupina podle deníku The Sun rozestavěla na tři sta padesát teleskopů, které mají vědcům umožnit naslouchat mimozemským zprávám. Doktor Shostak věří, že je již možné na Zemi slyšet vysílání mimozemšťanů. O tom, zda je někdo ve vesmíru schopný zachytit signály vysílané ze Země, vědci prozatím nehovoří.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 x.paweel.x x.paweel.x | E-mail | Web | 9. dubna 2008 v 6:08 | Reagovat

ufouni thu souuu !!! a ya ye zeruuu x))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama